Złota Płyta za album „Szanuj”

Koncert w Kultowej był ważny dla Star Guard Muffin i Kamila Bednarka, ponieważ podczas niego wręczono zespołowi Złotą Płytę za album „Szanuj”. To pierwszy, ważny komercyjny sukces SGM.

 

Artykuły na portalach:
Zespół Kamila Bednarka ma Złoto (13.12.10) – Interia
Fenomen Bednarka – Pytanie na Śniadanie (wywiad)

Reklamy

Posted on Kwiecień 23, 2012, in Koncerty, Wiadomości and tagged , , , , , , , , , , , , , , , , , , , . Bookmark the permalink. 1 komentarz.

  1. Nie wiem jak do Ciebie Kamilu dotrzeć! Jesteś pięknym, młodym i utalentowanym chłopcem. Od kiedy zobaczyłam Cię w „Szansie na sukces” jestem Tobą zauroczona. Dlatego tak boleśnie patrzę na to co teraz……Opamiętaj się, nie marnuj życia….. masz je tylko jedno…. nie powtarzaj tragedii Morisona, Dżemu. Winda? dokąd? w dół, w upodlenie? tam chcesz dojść?, Powstań, walcz i celebruj swój talent ku radości Swojej i widzów. Błagam, Zeby dać radość innym nie musisz się spalać żywcem. Umierasz na moich oczach a ja nie wyrażam na to zgody!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Błagam…………………………… zostań!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: