Kamil Bednarek w II etapie bitwy o SuperJedynki!

W czwartek 26 kwietnia, upublicznione zostały wyniki pierwszego etapu plebiscytu SuperJedynki. Dzięki głosom czytelników „Super Expressu” oraz słuchaczy „Programu 1 Polskiego Radia”, Kamil Bednarek zakwalifikował się do drugiej tury. O tytuł SuperArtysty, muzyk reggae będzie rywalizował z Sebastianem Karpiel-Bułecką (zespół Zakopower).

7 maja, na stronie Festiwalu opolskiego rozpocznie się głosowanie, w którym będzie można wybrać ulubionych polskich artystów ostatnich miesięcy.

Ten etap głosowania potrwa do 25 maja.

 

Artykuły na portalach:
Wiemy, kto ma szansę na SuperJedynki2012 (26.04.2012) – Onet
Opole 2012: Sylwia Grzeszczak kontra Zakopower (26.04.2012) – Interia

 

W najbliższej „Bitwie na Głosy”:

Dziennikarze Plejady już wiedzę, jakie utwory usłyszymy w najbliższej „Bitwy na Głosy”. Odcinek rozpocznie „Celebration”. Z artykułu na Plejadzie, dowiadujemy się też, że „wśród niespodzianek przygotowanych na ten odcinek  będzie zestaw hitów liderów wszystkich trzech drużyn. Jednak artyści nie wykonają własnych piosenek. Zaśpiewają hity swoich przeciwników.” Jestem ciekawa, którą piosenkę Kamila wybiorą jego „konkurenci” 🙂 Trzymam kciuki za utwory z Jamaican Trip.

„Bezpieczna drużyna z Brzegu zaprezentuje jeden z najlepszych numerów zespołu Red Hot Chili Peppers. W jak zwykle nietypowej choreografii, pełnej bieli, wiatru i dymu, pokażą swoją lekkość i spokój. Drugi z numerów, wraz z gościem specjalnym, to zdecydowany powrót do korzeni Kamila – czyli bujający klimat reggae.” – napisali redaktorzy portalu Plejada.pl.

Reklamy

Posted on Kwiecień 26, 2012, in Telewizja, Wiadomości and tagged , , , , , , , , . Bookmark the permalink. Dodaj komentarz.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: