Kamil Bednarek po „Bitwie na Głosy” + wykład na GWSP w Gliwicach

Czuję się świetnie. Czuję się idealnie. Czuję się spełniony, zadowolony. (…) Cała adrenalina spłynęła ze mnie, zaczynam powoli oddychać. Uświadamiam sobie, że udało mi się wygrać ten program, a szanse były wyrównane. (…) Obie drużyny zasłużyły na zwycięstwo, ale ktoś na górze czuwa nade mną i sprawił, że udało się wygrać.

Muzyka reggae po prostu była całym tym fundamentem, a jedność tą artylerią, tą husarią, która brnęła do przodu. Jestem zadowolony, spełniony, szczęśliwy. Wstanę jutro ze świadomością, że każdy, najcięższy wysiłek był tego wart.” – powiedział Plejadzie Kamil Bednarek na after party dziesiątego, finałowego odcinka „Bitwy na Głosy”.

 

Kamil pojawił się 26 kwietnia jako niespodziewany gość, podczas wykładu z cyklu Młodzi Kulturalni: „Ewolucja czy rewolucja? Pozostać sobą w przemyśle muzycznym”, który odbył się w Gliwickiej Wyższej Szkoły Przedsiębiorczości w Gliwicach. Wykład poprowadzili Abradab i Gutek.

 

„Druga płyta już niedługo. Mam nadzieję, że w przyszłym miesiącu uda się nam jakoś powoli wejść do studia, ale koncerty pewno będą nam w tym trochę przeszkadzały. Przydałoby się wydać płytę na wczesną jesień. Już się nie mogę doczekać, bo utwory, które znajdowały się na tej poprzedniej EPce i pierwszej płycie mają kilka lat. Napisałem je jak miałem 16-17 lat i są mega proste. Jak ich słucham <Kamil wzdycha>, to chciałbym już coś nowego, pokazać, że to wszystko się rozwija.” – mówił Bednarek.

Kamil opowiedział ostatnio Interii o zamieszaniu wokół brytyjskiego X Factora:

 

 

Artykuły na portalach:
Kamil Bednarek: jestem spełniony (7.05.2012) – Plejada

Reklamy

Posted on Maj 7, 2012, in Telewizja, Wywiady and tagged , , , , , , , , , , , , , . Bookmark the permalink. Dodaj komentarz.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: