Planowana płyta z drużyną z „Bitwy na Głosy” + Kamil o marzeniach

Znalazłam na youtube krótki filmik-wywiad z Kamilem dotyczący jego planów wydawniczych.

Czy planujesz wydać płytę z drużyną z „Bitwy na Głosy”?

„Chciałbym, żeby ta więź została nieśmiertelna i myślę, że nagranie jest najlepszym sposobem na to. Nagramy jakąś płytę. Postaram się, ale mam teraz mało czasu przez całe mnóstwo koncertów, a w międzyczasie muszę nagrać swoją płytę. (…) Płytę na pewno chciałbym z nimi nagrać, bo są tego warci i chciałbym kiedyś, za paręnaście lat włączyć sobie to CD, by posłuchać co zrobiliśmy razem. Fajnie, fajnie by było. Będę w to mocno wierzył i starał się, by to zrealizować.” – mówił Kamil.

Przeżyłeś trochę zdrowotnego strachu – miałeś operację. Jak się teraz czujesz?

„Teraz się czuję bardzo dobrze. To był taki zabieg na struny głosowe i co prawda mogło się to skończyć źle, ale jak mówię, ktoś tam na górze wierzy <tu Kamil się uśmiecha>, że muszę śpiewać i jest w tym jakiś cel. Jest dużo koncertów, ale staram się nie zdzierać głosu, śpiewać mniej emocjonalnie, choć nie da się. Nie skaczę już tak bardzo, ale czasami mnie ponosi.” – opowiadał Bednarek i podsumował – „Czuję się dobrze, wokalnie jest wszystko ok.”

Podróż na Jamajkę się szykuje w najbliższym czasie?

„Bardzo bym chciał, to jest moje marzenie, ale tym razem już na spokojnie. Ale nie na wycieczkę do kurortu, tylko zgadać się z jakimś naszym, zaprzyjaźnionym Jamajczykiem i tam po prostu być, przebywać z ludźmi, załapać trochę języka – to jest moje marzenie, właśnie nauczyć się patois. Na to potrzeba więcej niż dwóch miesięcy, ale wiem że stamtąd przyjdą nowe inspiracje.” – rozmarzył się wokalista. – „Ale na razie nie mam czasu, mam dużo pracy. Fani czekają na nową płytę i nie mogę ich zawieść. Na razie muszę skończyć to, co zacząłem, ale jeżeli będę miał taką możliwość, to zrobię sobie odpoczynek i postaram się tam polecieć. Warto inwestować w takie podróże, bo one otwierają wyobraźnię na muzykę i przede wszystkim uczą. Uświadamiają tego, że trzeba szanować to, co się ma. Jamajka nie jest krajem, w którym się przelewa. Tam niestety, panuje ubóstwo, ale ludzie cieszą nię najmniejszą rzeczą. Fajnie jest popatrzeć na takiego człowieka, który ma niewiele, a ma tak wiele <uśmiech>. Chciałbym żeby gdzieś w mojej muzyce to zostało, w tekstach.”

 

Muzyk opowiada o radości z wygranej w „Bitwie na Głosy”:

 

Krótki wywiad ze Zbigniewem Zamachowskim:

„Kamil jest z tego czasu i z tego świata, tej muzyki, która w tej chwili rządzi i tak pewnie powinno być.” – powiedział Gazecie.tv Zbigniew Zamachowski, juror ostatniej edycji „Bitwy na Głosy”.

Reklamy

Posted on Maj 8, 2012, in Featuringi, Telewizja, Wiadomości, Wywiady and tagged , , , , , , , , , , , , , , , , . Bookmark the permalink. Dodaj komentarz.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: