Kamil Bednarek nie weźmie udziału w plebiscycie SuperJedynki 2012 w Opolu

Mamy nowe informacje związane z festiwalem w Opolu. Kamil Bednarek nie weźmie udziału w plebiscycie SuperJedynki 2012.

Muzyk miał walczyć o SuperJedynkę w kategorii SuperArtysta z Sebastianem Karpielem-Bułecką, frontmanem zespołu Zakopower. Artysta jednak wycofał się z występu podczas koncertu ze względu na inne zobowiązania, tzn. zaplanowany wcześniej koncert w Żarach.

„Nas nikt do udziału w tym koncercie [SuperJedynki – przyp. red.] nie zapraszał. W sobotę 2 czerwca mamy zakontraktowany koncert w Żarach. I to już od dłuższego czasu” – tłumaczy Aneta Wojewódzka, menedżerka zespołu Bednarka. – „Poza tym nikt nas nie poinformował o tym, że Kamil zakwalifikował się do konkursu. O tym dowiedzieliśmy się dopiero z internetu – dodaje menedżerka.”

Bardzo dziwi mnie decyzja TVP o umieszczeniu na listach konkursu artysty bez uprzedniej konsultacji z nim. To nie przystoi na rangę opolskiego festiwalu.

Jak dowiadujemy się z artykułu opolskiej Gazety.pl, miejsce Bednarka w konkursie SuperJedynek zajmie Krzysztof Kiljański.

Czy to oznacza, że Kamil nie wystąpi w tym roku w Opolu? Na szczęście nie. 1 czerwca ma odbyć się koncert „Szalone lata 60.”, podczas którego Bednarek razem z chórem z programu „Bitwa na Głosy” wykonają utwór Skaldów „Wszystko mi mówi, że mnie ktoś pokochał” (oczywiście) w aranżacji reggae. Źródło: MediaRun.pl

 

Reklamy

Posted on Maj 17, 2012, in Koncerty, Telewizja, Wiadomości and tagged , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , . Bookmark the permalink. Dodaj komentarz.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: