Kamil Bednarek w Telewizja Warszawa (Coolturalna Warszawa)

Jakiś czas temu, Kamil Bednarek udzielił wywiadu w 6. odcinku programu Coolturalna Warszawa emitowanego przez internetową Telewizję Warszawa.

Wywiad video do obejrzenia tutaj.

 

 

Katarzyna Walczak (Coolturalna Warszawa): „Kto przychodzi na Wasze koncerty? Fani reggae czy raczej Kamila Bednarka, finalisty Mam Talent?”

Kamil Bednarek: „Z tego co zaobserwowałem na swoich koncerach, jest ogromny wachlarz: są dzieciaki, są ludzie w podeszłym wieku. (…) Jestem szczęśliwy, że nie mam stricte zamkniętej grupy, dla której gram, bo to jest ogół ludzi, do których ta muzyka trafia. Czyli jednak można. Są też dzieciaki, które patrzą na mnie bardziej przez pryzmat telewizji. Ja mimo wszystko wierzę w nich mocno, że pewnego dnia ta muzyka, którą tworzę trafi do nich i może im pomóc w trudnych chwilach.”

KW (CW): „Co według Ciebie należy szanować?

KB: „Przede wszystkim należy szanować siebie, szanować swoje poglądy, być konsekwentnym w tym, co się mówi i to, co się obiecuje; budować wszystkie znajomości na szczerości. Jeżeli się szanuje osobę, która potrafi ci dać szczerość, wtedy występuje symbioza. Kiedy inni będą cię obrzcać kamieniami, ta osoba będzie za tobą twardo stała. Często nie doceniamy tego co mamy, bo jesteśmy przyzwyczajeni, że codziennie widzimy kogoś, kto ma więcej i myślę, że to jest naturą człowieka. (…) Tylko w pogoni za materialnym szczęściem gubi się wszystkie wartości, które człowiek uczy się przez całe życie. Moim zdaniem trzeba mocno z dystansem podchodzić do wszystkiego co materialne i skupić się na relacjach międzyludzkich.

Reklamy

Posted on Maj 24, 2012, in Koncerty, Telewizja, Wywiady and tagged , , , , , , , , , , , , , , , , , . Bookmark the permalink. Dodaj komentarz.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: