Koncert we Wrześni (2.05.2013)

Września, 2 maja 2013 roku

Reklamy

Posted on Maj 4, 2013, in Koncerty and tagged , , , , , , , , , . Bookmark the permalink. 3 Komentarze.

 1. Materiały do artykułu inni o KAmilu;
  Aleksandraaaa10: Słyszałaś o fenomenie Kamila Bednarka?
  Patricia Kazadi: Tak, zdecydowanie słyszałam. Widziałam go też u Kuby Wojewódzkiego. Bardzo zdolny i w porządku chłopak.
  http://dziendobry.tvn.pl/czaty/czat-z-patricia-kazadi,51,c.html

  ~przemusjestgejem: czy lubi pani muzyke Bednarka bo ja nie:)
  Beata Kozidrak: Reggae jest fajne zwłaszcza kiedy jestem w Ameryce Południowej czuje sie słońce czuje się luz – ta muzyka wtedy przemawia głębiej a poza tym Kamil jest strasznie sympatycznym gościem
  http://dziendobry.tvn.pl/czaty/czat-z-beata-kozidrak,339,c.html

  ~gość: Witam 🙂 Może w końcu uda mi się zadać to pytanie. Już bardzo długo je wysyłam i dalej nic. Czy lubi pan Kamila Bednarka? 🙂
  Robert Kozyra : Tak , uważam, że jest utalentowany i cieszę się z jego sukcesów.
  Tego typu programy dają ogromną promocję, ale jeśli od razu po jego zakończeniu nie jesteś przygotowany na wejście na rynek (nie masz swojej płyty, nie masz zrobionego show), to jak możesz nie przepaść? Nie da się zrobić spektakularnej kariery śpiewając cudze piosenki (…) Na świecie osoby, które dochodzą do finałów, mają nagrane single na wypadek wygranej; błyskawicznie też gromadzą materiał na całą płytę – mówi Kozyra w rozmowie z portalem wirtualnemedia.pl. Kamil Bednarek nie wygrał programu, ale był przygotowany na wejście na rynek i odniósł sukces
  http://dziendobry.tvn.pl/czaty/czat-z-robertem-kozyra,371,c.html
  http://nocoty.pl/title,Robert-Kozyra-chwali-Kamila-Bednarka-i-konkurencje,wid,14897519,wiadomosc.html

  Wojewódzki: „Hitem ogólnopolskich list sprzedaży płyt okazuje się debiutancki album grupy Star Guard Muffin. Młodzi artyści pokonali Stinga, Shakirę czy Erica Claptona. Atutem grupy, jest »wielki przegrany» programu »Mam talent!« wokalista Kamil Bednarek. Minusem płyty jest jednak to, że od samego słuchania rosną dredy, rolują skręty oraz zielenieja płuca. A człowiek ma ochotę samemu się zgłosić na policję” – podsumował Wojewódzki.

  http://muzyka.onet.pl/newsy/alternatywa/wojewodzki-o-plycie-zespolu-kamila-bednarka,1,4616011,wiadomosc.html
  Darek Malejonek:
  Polskie reggae ma się dobrze?
  – Wszystko idzie ku lepszemu. Pierwszy boom na ten gatunek miał miejsce mniej więcej w połowie lat 80. Potem, wraz z przemianami ustrojowymi, reggae zeszło do podziemia. Dopiero na przełomie stuleci zaczęło to iść ku lepszemu. Sporą przysługę polskiemu reggae wyświadczył Kamil Bednarek ze StarGuardMuffin, który swoim udziałem w programie „Mam talent” rozpropagował tę muzykę pośród szerokiego grona młodych ludzi. I teraz jak grzyby po deszczu zaczynają się pojawiać kolejne zespoły i składy.
  Cały tekst: http://wyborcza.pl/1,75475,9926048,Malejonek__Kamil_Bednarek_wyswiadczyl_reggae_przysluge.html#ixzz2SQSsCGNZ
  Marlena: Czy według Ciebie pojawił się ostatnio ktoś, kto robi fajną i wartościową muzykę?
  Darek: No na przykład Kamil Bednarek. Fajny, zdolny chłopak, który kocha muzykę. Tak naprawdę tylko on i Brodka mieli coś do powiedzenia z tych wszystkich laureatów programów telewizyjnych. Teraz żeby ktoś młody mógł się przebić, musi pracować od podstaw graniem w klubach. Jak masz do zaoferowania coś, czego ludzie chcą słuchać, to masz szansę zaistnieć. Z drugiej strony jest na przykład Michał Szpak. Zrobiono go wielką gwiazdą i zrobiono mu wielką krzywdę. Chłopak ma świetne warunki i świetny głos, ale nie ma swoich kawałków i kapeli. Ile można grać covery? Większość osób właśnie tak kończy.
  http://mycork.org/wywiady/49-inne/2307-dariusz-malejonek-god-reggae
  PAP Life: – Jak w takim razie ma się polskie reggae do tego, które słyszałeś na Jamajce?

  D.M.: – Coraz lepiej. W Polsce jest co raz więcej zdolnych ludzi, którzy grają reggae. Bardzo cieszy mnie to, że pojawił się taki chłopak jak Kamil Bednarek. On z pewnością przyciągnął do reggae ludzi, którzy wcześniej słuchali zupełnie innej muzyki.
  http://paplife.pap.pl/palio/html.run?_Instance=cms_paplife.pap.pl&_PageID=9&dep=67790&kat=1&depStart=9501&_CheckSum=118937819

  Haydamaky o Bednarku: Zbudowany z dźwięków

  „Długo zastanawialiśmy się, kogo zaprosić do wspólnego nagrania. Znamy dobrze polską scenę muzyczną i od dłuższego czasu obserwujemy nowych artystów. Kamil Bednarek jest w Polsce fenomenem – nie tylko nie zniknął po wygraniu telewizyjnego show (w rzeczywistości Kamil Bednarek zajął 2. miejsce w „Mam talent” – przyp. red.), ale potrafił zamienić to w coś naprawdę wartościowego” – podkreśla Oleksandr Iarmoła, lider Haydamaków.
  „Ten chłopak to żywa muzyka, on jest zbudowany z dźwięków. I choć nasza muzyka jest trochę z innej bajki, Kamil doskonale nas uzupełnił w tym utworze” – dodaje.
  http://muzyka.interia.pl/alternatywa/news/haydamaky-o-bednarku-zbudowany-z-dzwiekow,1896591,45

  Gramuzyka: – Właśnie, jest Pan menadżerem Kamila Bednarka, uczestnika programu „Mam Talent” i jego zespołu Star Guard Muffin. Jak doszło do współpracy z tym zespołem? Podobnie jak z Raggafayą?

  Wojciech Wojda: – Nie, tutaj sytuacja była odwrotna. Po raz pierwszy miałem z nimi styczność 8 sierpnia 2009 roku. W Dobrym Mieście odbywał się przegląd kapel, na którym gwiazdą miało być Farben Lehre. Star Guard Muffin przegląd wygrało i mieli grać suport przed nami. Ja ich wtedy nawet zbyt dobrze nie posłuchałem, gdyż jadąc na imprezę własnym autem spóźniłem się na koncert. Zatem nie będę udawał, że wtedy zwróciłem na nich szczególną uwagę.

  Moja współpraca z SGM rozpoczęła się w grudniu zeszłego roku, już po tym, jak zespół miał wydaną płytę i Kamil prawie wygrał, lub też został cichym zwycięzcą programu „Mam Talent”. Oczywiście natychmiast po tym sukcesie do Star Guard Muffin zaczęli się zgłaszać różni promotorzy, którzy chcieli poprowadzić zespół. Rozpoczął się swoisty casting na menadżera. Mnie takie wyścigi nie interesują, więc nie brałem w nim udziału. To sam zespół, za namową wydawcy ich płyty (Lou & Rocked Boys), zgłosił się do mnie. Kamil i cała kapela mają swoją wizję przyszłości, która pokrywa się z moją: bez dawania dupy, pójścia na łatwiznę i skoków na szybką kasę. To przede wszystkim tworzenie i granie koncertów, z szacunkiem dla tych, którzy na te koncerty przychodzą – dla fanów.
  http://gramuzyka.redblog.gk24.pl/2011/02/04/wojciech-wojda-kamil-bednarek-ma-talent-raggafaya-bedzie-ekstraklasa/

  Marika; Ta popularność to jest obosieczny miecz i trochę mu współczuję w tej sytuacji, bo nie jest lekka. Ale kibicuję mu, mam nadzieję, że wszystko ładnie mu się na supełki i kokardki powiąże, bo jest utalentowany. Wracając do Bednarka, ja się cieszę z jego popularności – może w tym kontekście masz rację, że ten „boom” na niego będzie pożyteczny dla całego środowiska. Dla wielu osób może to być pierwsza przygoda z reggae, która zaowocuje miłością na całe życie.
  http://muzyka.onet.pl/letnie-festiwale/publikacje/oberwalam-za-opole,1,4826792,wiadomosc.html

 2. Pozdrawiam był udany koncert i muszę pow że nie byłam podłożoną fanka jak co niektórzy myślą że weszłam na scenę 🙂

 3. ył udany koncert i muszę pow że nie byłam podłożoną fanka jak co niektórzy myślą że weszłam na scenę 🙂

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: