Cytaty

Gdzie tam gwiazda! Gwiazdy to są na niebie. Ja po prostu gram muzykę bliską mojemu sercu.
(źródło)

 

[w odpowiedzi na pytanie o niezdaną maturę] Co roku w maju zdaję ją na scenie.
(źródło)

 

Kiedyś ktoś powiedział takie fajne zdanie, które cały czas powtarzam: „Jeżeli będziesz robił to co kochasz to nie przepracujesz w życiu ani jednego dnia”.
(źródło)

 

W naszym kraju to zresztą normalne, że sukces równa się przekleństwu. Bo ludzi boli, że muszą siedzieć po osiem lub więcej godzin w pracy i robić to, czego nie lubią, a ty robisz to, co kochasz, i cieszysz się życiem, śpiewasz, dajesz ludziom radość.
(źródło)

 

Zanim stałem się znany, nie znałem wartości prywatności. Kiedy jesteś rozpoznawalny tracisz ją i automatycznie doceniasz czym ona dla ciebie jest. Teraz czuję się odpowiedzialny nie tylko za siebie i mój zespół, ale też za masę młodych ludzi, którzy obserwują mnie i być może biorą ze mnie przykład. Muszę postępować ostrożnie i brać odpowiedzialność za to co robię.
(źródło)

 

Chciałbym, żeby Polacy byli trochę bardziej otwarci. Wtedy naprawdę żyłoby nam się lepiej. Jeżdżę po całym kraju i widzę, że w niektórych miejscach jest naprawdę ciężko – ludzie patrzą na siebie krzywo zupełnie bez powodu.
(źródło)

 

Myślę, że lepszy świat byłby wtedy, kiedy każdy zadbałby chociaż przez chwilę o drugiego człowieka, tak, jak dba o samego siebie. Myślę, że tutaj tkwi cały problem naszego kraju i świata – ludzie zaczynają się mocno zamykać na siebie. Bardzo zaczynają się skupiać na sobie, odcinają się od sąsiada, chcą udowodnić, że sobie radzą, że mają piękny dom, piękny samochód, wspaniałą pracę. Robią takie sztuczne mury, które nie pozwalają na to, by otworzyć się na drugiego człowieka. Wtedy nie wiemy czy ktoś ma problemy, czy nie, każdy chodzi zamyślony, smutny. Brakuje tego otwarcia na drugą osobę.
(źródło)

 

[na pytanie o wiarę w Boga] Tak, jako pewną wyższą siłę, która trzyma nad nami pieczę. Ale nie potrzebuję do tego żadnego kościoła. Jak chcę porozmawiać z Bogiem, robię to w swoim sercu, a nie za pośrednictwem mającej swoje interesy instytucji.
(źródło)

 

Każdy w życiu kiedyś różnych rzeczy próbował, nawet z ciekawości. Ważne, by człowiek trzeźwo myślał i wiedział, na ile go stać, by miał w głowie poukładane. Zdaję sobie sprawę, że niektórzy często uciekają się do brania narkotyków po to, by zapomnieć o bolesnej rzeczywistości. To jednak złudna droga. Mnie w każdym razie żadne zioła do szczęścia ani muzyki nie są potrzebne.
(źródło)

 

[o doświadczeniach zdobytych w podróży na Jamajkę] Nauczyła mnie pokory. Wcześniej nie zdawałem sobie w ogóle sprawy, jak wiele jeszcze pracy muszę wykonać, by w ogóle marzyć o zbliżeniu się do muzycznego poziomu tamtejszych artystów. Oni mają muzykę we krwi, są nią przesiąknięci. Zdałem sobie też sprawę, że nie wolno wstydzić się swoich emocji podczas grania i śpiewania.
(źródło)

 

Pieniądze niszczą ludzi, przede wszystkim gubią dobre wartości. Człowiek, który jest chciwy i myśli tylko o pieniądzach, nie ma przyjaciół. To nie są moje priorytety w życiu. Nie zwracam na to uwagi. Mogę mieć ich dużo, a mogę też nie mieć ich wcale i też będę szczęśliwy.
(źródło)

 

Nie wiem, po co ludzie tworzą te wszystkie dziwne podziały. Muzyka jest dla każdego i każdy po swojemu ją odbiera. Jednemu jakiś tekst może pomóc, dla innego będzie inspiracją, a ktoś następny pokocha jakąś melodię. Tak naprawdę każdy powinien odnajdywać w muzyce radość i pewne wskazówki od artysty, który jeśli coś przeżywa, to pisze o tym. Muzyka powinna pomagać ludziom, łączyć ich, a nie sprawiać, żeby bez sensu się dzielili.
(źródło)

 

Żeby osiągnąć sukces, trzeba mieć coś, co się kocha. Po drugie wreszcie: pielęgnujcie swoje pasje. Pasja niepielęgnowana umiera. Dbajcie o nią codziennym pochylaniem się nad nią, codzienną pracą nad jej doskonaleniem. Później już pewnie dużo zależy od szczęścia. Czy na naszej drodze znajdą się właściwi ludzie, których obecność będzie sprzyjać zdobywaniu popularności. Oczywiście szczęściu należy pomóc. Pokazujcie wytwór swojej pasji. Naszą miłość pokażmy innym. Ja mam pasję – muzyka reggae. Kocham ją i udało mi się ją pokazać światu. Została dostrzeżona. Ot cała tajemnica mojej popularności.
(źródło)

 

Nikt z nas nie może powiedzieć, że siebie zna, bo każdy dzień to odkrywanie siebie na nowo. Nie wiemy, co się wydarzy i jak się wtedy zachowamy, ponieważ przez cały czas ulegamy metamorfozom. To życie pokazuje, jacy jesteśmy naprawdę.
(źródło)

 

Nieszczęście człowieka wynika często z tego, że zbyt daleko mierzy albo chce osiągnąć wszystko naraz. Czasami trzeba docenić to, co się ma. Bo jeśli umiesz się cieszyć z małych rzeczy, to te większe też przyjdą i to całkiem szybko. Trzeba uważać, by nie zagubić się w tym wyścigu szczurów.
(źródło)

 

Wyścig szczurów sprawia, że ludzie bawią się w teatr, w którym już nie wiadomo, kto gra jaką rolę. Ja nie chcę się taki stać. Nie wchodzę w to, mimo że czasem słyszę: “A ty głupi, mogłeś to wziąć, mogłeś tam pójść i się pokazać”. Tymczasem cała moja siła polega właśnie na tym, że nie odcinam kuponów od własnej kariery. Mówię to, co myślę. Na początku było mi trudno, bo do wszystkiego podchodziłem z przesadną pokorą. Nie wiedziałem do końca, co się wokół mnie dzieje. Aż przyszedł moment, żeby się zatrzymać i powiedzieć stop. Nie dam się już skrzywdzić czy złapać na jakieś dziwne sztuczki. Zawsze miałem paczkę ziomów i rodzinę – mój punkt odniesienia. I co by się nie działo, to wiem, że wciąż ich mam.
(źródło)

 

Jeśli nie mógłbym śpiewać, to i tak tworzyłbym muzykę, a śpiewałaby moja siostra albo brat. Ja pisałbym dla nich teksty i produkował kawałki.
(źródło)

 

Kiedy miałem pięć lat, grałem na klawiszach. Jako dziesięciolatek w szkole muzycznej wybrałem saksofon. Skończyłem szkołę i dostawałem materiał z wyższej szkoły muzycznej do przepracowania. Szczerze mówiąc, chciałem już w pierwszym roku się poddać, ale na szczęście mądrzejsi naprowadzili mnie na dobrą drogę. Na perkusji gram od czterech lat, akordeon pojawił się trzy lata temu, a teraz próbuję na gitarze. Chcę poznać wszystkie instrumenty, żeby móc nagrywać to, co lubię.
(źródło)

Reklamy
 1. strona bardzo mi się podoba . 🙂
  napiszcie do mnie kiedyś na maila chciałabym o coś zapytać .

 2. strona bardzo mi się podoba . 🙂
  napiszcie do mnie kiedyś na maila chciałabym o coś zapytać .
  wikakan0@onet.pl

 3. Kamil jest człowiekiem wszystkomogącym. On wie co robi. A z resztą; jak ktoś go hejtuje na necie to przeklinam i wyłączam kompa;P

 4. Kamil to człowiek inteligentny a zarazem prosty… Jest wzorem do naśladowania.

 5. Chciałabym mieć takiego chłopaka 😀

 6. KOCHAM REGGAE I ZARAZEM LUBIE MUZYKE KAMILA

 7. Bednarek Najlepszy Kocham cię,,,,!!!!

 8. Wiktoria "fikus"

  Stronka jest super a Kamil jest moim idolem chciała bym go kiedyś spotkać , uwielbiam słuchać reggae ta muzyka mnie uspokaja ❤

 9. #Załoga Kamila Bednarka

  Jako fanka Kamila jestem z niego bardzo dumna 🙂 niestety miałam okazję być tylko na dwóch jego koncertach i było cudownie, mimo tego że był na scenie czułam jakby był tuż obok mnie. Jest świetny i bardzo mocno trzymam za niego kciuki ,aby dalej był sobą i robił to co kocha 🙂

 10. Kamil to człowiek prosty, skromny, inteligentny, utalentowany i co najważniejsze nie przewróciło mu się w głowie od hajsu 😉 Może to zabawne ale gdy wystapił w „Mam talent” od razu przeszukałam wszystkie stronki w necie o Kamilu Bednarku 😀 wtedy jeszcze grał z zespolem SGM. Przesluchalam ich piosenki i naprawdę to było dla mnie coś nowego, jego glos uspokaja wprowadza w dziwny ‚trans’ a zarazem jak się go słucha to chce się życ, Od czasu jego występu jestem jego fanką przez wielkie F 😉 ❤
  Jak narazie byłam na 4 koncertach Kamila wraz z moją przyjaciółką bo ją też zaraziłam Kamilem ;D (Kutno, Ciechocinek, Płock. Włocławek) Kazdy jego występ, każda piosneka była przepełniona optymizmem i masą emocji , oczywiście zazwyczaj pozytywnych emocji 🙂
  Jest wspaniałym człowiekiem. Jedyne moje marzenie jak na razie to zdjecie z Kamilem, niestet y nie udało jeszcze. Ale wiara czyni cuda, więc wierze ze może kiedyś 🙂

 11. Martyna i oby więcej takich fanów jak Ty 🙂

 12. Dziękuję :):)
  Po prostu Kamila nie da się nie kochać i tu nie mowa o tym że jest przystojny, ale za jego osobowość 🙂 ❤

 13. zgadzam się z tym że Kamila nie da się nie kochać ❤ Kocham Go!!!

 14. Kamilek jest Boski

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: